IK “Siveri”

IZBAUDI LATVIJU NESTEIDZOTIES

Nr.18-00-A01630-000008

IK “Siveri” ir viens no partneriem biedrības “Latvijas Kempingu asociācija” ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Sadarbība” apakšpasākuma “Atbalsts lauku tūrisma attīstības veicināšanai” līdzfinansēto projektā Nr. 18-00-A01630-000008 “Izbaudi Latviju nesteidzoties”.

Projekta mērķis – izveidot individuāliem ceļotājiem paredzētu maršrutu, iekļaujot visus Latvijas reģionus, kā arī kas ir svarīgāk – palielināt tūristu plūsmu Latvijas lauku reģionos, veicināt lauku tūrismu, atpūtas iespējas un aktivitātes dabā.

IK “Siveri” šī projekta ietvaros ir piedalījies starptautiskajās tūrisma izstādēs “Balttour”, Rīgā, Latvijā, kā arī izgatavojis komandas koptēlam domātus T-krekliņus gan sava kempinga darbiniekiem, gan dalībai turpmākajās starptautiskajās izstādēs un pasākumos.

Projekta “Izbaudi Latviju nesteidzoties” vadošais partneris – biedrība “Latvijas Kempingu asociācija”, partneri: SIA “Apaļkalns”, SIA “Kempings Sniedzes”, ZS “Stirniņas”, SIA “Usma SPA”, IK “Siveri”, SIA “Makara tūrisma birojs”. Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams EK tīmekļa vietnē

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests